KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14676162

nr 1467 6162

Björn Brusewitz

(f. 1948), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 1981, perrong. Bildmått: 25x22, yttermått inklusive ram: 37x34 cm

Björn Brusewitz, född 1948, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 maj 2022
kl 20:37:48

16/5 20:32:48 1      Vinnande bud
16/5 20:33:36 1      justering av budtak

Björn Brusewitz

Läs mer om Björn Brusewitz